אלפרד קור 

מורה נהיגה

מקבל תלמידים מחולון, בת ים, יפו, ודרום ת"א 

הלימוד אצלי לא לטסט בלבד, אני מלמד אותך בשביל החיים אחרי הרישיון.

המוצרים שלנו 

 לימוד נהיגה על רכב

המרת רישיון הנהיגה וחידוש רישיון אחרי שלילה

שיעורי רענון לבעלי רישיון נהיגה בשל חוסר נהיגה

המוצרים שלנו 

 לימוד נהיגה על רכב

המרת רישיון הנהיגה וחידוש רישיון אחרי שלילה

שיעורי רענון לבעלי רישיון נהיגה בשל חוסר נהיגה

שיטות לימוד


 כידוע, הכביש איננו משחק, אלא מציאות מורכבת ומסוכנת שיש ללמוד אותה היטב. מטרתי כמורה נהיגה אינה רק שתלמידי יעברו את הטסט, אלא בראש ובראשונה שיהפכו לנהגים מיומנים וזהירים, הנוהגים בביטחון עצמי ובצורה בטוחה.


אני מזמין אתכם ללמוד נהיגה בטוחה באווירה נעימה עם יחס אישי – כל הדרך אל הטסט ואל רישיון הנהיגה בשיטת הלימוד החדישה ביותר.

לכל אחד מתלמידי יש כרטיס תלמיד, המלווה אותו מתחילת הלימוד ועד הטסט. בכרטיס מפורטים נושאי הלימוד: תפעול, דרך ותנועה. באמצעות עזרי לימוד כגון מפות כבישים ומדריכי נסיעות, אני מלמד כיצד לקרוא מפות ומהם הכבישים הראשיים בישראל. כמו כן, אני מסייע בלימוד התיאוריה בהתאם לצורך. תלמידי ניגשים לטסט (מבחן נהיגה מעשי) בהגיעם לגיל16.9, לאחר שעברו בהצלחה מבחן תיאוריה וגם טסט פנימי אצל מנהל בית ספר לנהיגה.

 

מעבר לחומר הרגיל, נלמד כיצד "לקרוא את הכביש", להבין את כוונותיהם של נהגים אחרים והולכי רגל ולצפות סכנות מראש. במקביל, אנחה את תלמידי להיות זהירים, אדיבים ולא לקחת סיכונים מיותרים, כי "בכביש אל תהיה צודק, היה חכם".

בנוסף, כל תלמיד מבצע מסלול נהיגה מתקדמת. הנסיעה כוללת ביצוע משימות נהיגה מאתגרות כגון: נסיעה בדרך הררית, נסיעה בפיתולים, בעליות ובירידות וביצוע עקיפות. לנסיעה זו חשיבות רבה ביותר.

 

כל אחד מתלמידיי מקבל יחס אישי, חם ואכפתי. כל נושא מוסבר בסבלנות וביסודיות, עד שהוא מובן וברור לתלמיד.

 


FacebookInstagramTikTokYouTubeEmailLink

050-7812482